НОВИНИ

23.05.2008 | Міністр заспокоїв Європу, що Україна ще не повернулась у 2004 рік
За матеріалами - УНІАН, Української правди

Міністр закордонних справ Володимир Огризко запевнив керівництво ЄС у тому, що в Україні відбуваються нормальні демократичні процеси.

Про це він заявив у четвер у Любляні по завершенню засідання Україна – Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

"Я поінформував, що в Україні ми маємо нормальні демократичні процеси, і якщо ви порівняєте Україну 2008 року з Україною 2004 року, ви побачите дві різні країни", - сказав український міністр.

Він також наголосив на тому, що Конституційна реформа в Україні відбуватиметься у демократичний спосіб і відповідно до українського законодавства.

У свою чергу комісар ЄС з питань зовнішніх відносин та Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер наголосила на важливості політичної стабільності для України.

"Ми очікуємо від усіх політичних гравців конструктивної роботи, що необхідно для подальших реформ, зокрема судової реформи, боротьби з корупцією та покращення бізнес-клімату", - сказала комісар.

Вона також наголосила, що ЄС готовий допомагати Україні у здійсненні цих реформ.

Міністр закордонних справ головуючої в ЄС Словенії Дімітрій Рупель зазначив, що почув дуже оптимістичну інформацію щодо політичної ситуації в Україні. "Ми почули інформацію, яка є дуже оптимістичною. Досить часто Україну критикують, але зараз ситуація здається оптимістичною", - сказав Рупель.

У четвер в Любляні відбулося засідання Україна – Трійка ЄС у ході якого сторони обговорили питання підготовки нової посиленої угоди між Євросоюзом і Україною, питання зовнішньополітичної співпраці, а також відносини з Росією, Молдовою, Грузією і питання вирішення заморожених конфліктів.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект