НОВИНИ

22.05.2008 | На засіданні Україна-Трійка ЄС дискутуватимуть щодо наболілих тем
Джерело - УНІАН

Сьогодні в Словенії відбудеться засідання Україна-Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ. У ході зустрічі головну увагу буде відведено обговоренню підготовки нової посиленої угоди між Брюсселем та Києвом.

Засідання Україна-Трійка ЄС, у якому візьмуть участь міністр закордонних справ України Володимир Огризко та єврокомісар Беніта Ферреро-Вальднер, за своєю суттю є технічним і тому не передбачає якихось драматичних результатів.

Одначе, у розмові з "Німецькою хвилею" як представники МЗС Словенії, так і Єврокомісії висловили схожі сподівання на те, що ця зустріч стане гарною нагодою для обміну думками не лише з питань двосторонньої співпраці, але й щодо наболілих міжнародних тем. А це, насамперед, відносини з Росією, ситуація в Грузії та на Балканах.

Крім того, європейська делегація очікує отримати інформацію з перших рук про політичну ситуацію в Україні і перебіг Конституційної реформи.

І все ж, як повідомила речниця Єврокомісії Крістіан Хоманн, пріоритет на переговорах буде надано дискусіям щодо нової угоди між Україною та ЄС, користь від якої, за словами Хоманн, мають відчути всі українські громадяни: "Головною складовою нової посиленої угоди має стати вільна торгівля. Це відкриє європейський ринок для українських товарів і навпаки та сприятиме зростанню благополуччя українців. Але це ще віддалена перспектива, оскільки переговори тривають ", - наголосила Хоманн.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект