НОВИНИ

22.05.2008 | НАТО підтримує передачу повноважень афганським громадам
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Керівник Незалежного управління місцевого врядування (IDLG) Джелані Попал здійснив візит до штаб-квартири НАТО 14 травня 2008 року. Він зустрівся з Генеральним Секретарем НАТО Яапом де Хооп Схеффером, а також з послами і представниками 40 країн, що беруть участь у Міжнародних силах сприяння безпеці (МССБ).


  
Генеральний Секретар НАТО зазначив, що IDLG „дуже багатообіцяюче розпочало” вдосконалювати місцеве врядування, і схвально відгукнувся про важливу роль, яку воно відіграло після успішного завершення військової операції,  проведеної в Муса Кала Афганською національною армією (ANA) за підтримки МССБ.


Він зупинився на прагненні НАТО і надалі надавати допомогу афганському уряду в створенні умов для стабілізації і відбудови на усій території країни, використовуючи 26 Груп з відбудови провінцій (ГВП) на чолі з МССБ.


Д. Попал наголосив на важливості спільної роботи ГВП і Рад розвитку провінцій (PDC) над забезпеченням відповідності проектів з відбудови і розвитку місцевим пріоритетам. PDC очолюють губернатори провінцій, а до їх складу входять місцеві представники галузевих міністерств.


Афганський уряд створив IDLG 30 серпня 2007 року, визнаючи необхідність створити інституційну, правову і фінансову структуру для вдосконалення оперативного потенціалу уряду на місцевому рівні.


Головна роль IDLG полягає в контролі за губернаторами провінцій і районів та мерами міст поза межами Кабула, що допоможе забезпечити стабільність, безпеку і розвиток на усій території Афганістану.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект