НОВИНИ

21.05.2008 | Буш зупинив закупівлю нафти до стратегічного резерву США
Джерело - УНІАН

Президент США Джордж Буш підписав закон про припинення закупівель нафти до стратегічного резерву. Утім, президент не вважає, що це допоможе знизити ціни на сировину. Попри те, що раніше президент висловлювався проти цього законопроекту, він вирішив не перешкоджати його ухваленню. Про це повідомили представники прес-служби президента.


Сам Дж.Буш підписання закону не прокоментував, передає .


Минулого тижня за цей законопроект проголосували 91 депутат Сенату і 385 депутатів палати представників Конгресу США, натомість як проти законопроекту висловилися 1 депутат Сенату і 25 депутатів палати представників. Конгресмени вважати, що поповнення стратегічного резерву є нерозумним, коли нафти гостро потребує ринок США, а споживачі потерпають від непомірних цін за енергію.


Стратегічний нафтовий резерв США був створений в 1970-х рр. як захід на випадок масштабної енергетичної кризи. Його максимальна місткість становить 727 млн. барелів., нині резерв заповнений на 97% (701 млн. барр.), що еквівалентно двомісячному об`єму імпорту нафти в країну.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект