НОВИНИ

21.05.2008 | Обама переміг на праймеріз у штаті Орегон. Хілари Клінтон - у штаті Кентуккі
За матеріалами - BBCrussian.com, Korespondent.net

Кандидат у президенти США від демократичної партії Барак Обама здобув перемогу на проміжних президентських виборах штаті Орегон, які пройшли у вівторок, 20 травня.

Обама переміг на праймеріз у штаті Орегон
Reuters
Обама все ближче до перемоги на
проміжних виборах

З таким прогнозом на підставі динаміки перших результатів виступила телекомпанія NBС.

Після перемоги в Орегоні Обамі потрібно набрати ще 100 голосів делегатів на конференції, щоб забезпечити собі обрання як  кандидат.

Виступаючи на мітингу своїх прихильників у штаті Айова, де він одержав свою першу перемогу на праймериз у січні, сенатор Обама дав зрозуміти, що номінація кандидата від демократичної партії в нього в кишені.

У той же час у на праймеріз у штаті Кентуккі впевнено перемогла Хілари Клінтон, яка за прогнозами  ЗМІ заручалася підтримкою 60% виборців.

До закінчення сезону праймеріз демократам залишилося провести попереднє голосування в трьох штатах - Пуерто Ріко, Монтана й Південній Дакоті.

Республіканську партію на президентських виборах буде представляти сенатор Джон Маккейн, який вже вступив у заочну полеміку з Бараком Обамою. Він розкритикував  Обаму за його заяви щодо Ірану. Демократ, зокрема , сказав, що Іран не представляє для США загрози, у порівнянні з тієї, яку представляв у свій час Радянський Союз, тому необхідно почати прямий діалог з Тегераном.

На думку Маккейна, така заява демонструє відсутність досвіду в сенатора Обами й необачність його суджень. У відповідь Обама заявив, що в Ірані немає ядерної зброї, у той час як у СРСР були тисячі ядерних боєголовок.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект