НОВИНИ

20.05.2008 | Залізничники Бельгії паралізували рух
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

На добу припинено рух всіх потягів, а також рейси швидкісних міжнародних експрес-ліній «Таліс» і «Євростар», що курсують між Бельгією, Францією, Голландією, Німеччиною та Англією.Вранці на автомагістралях та під’їздах до Брюсселя утворилися багатокілометрові затори, бо більшість користувачів залізниці пересіла на автомобілі.


Шкоду, що сьогоднішній страйк наносить економіці Бельгії, оцінено в 40 мільйонів євро.


Основні вимоги протестувальників – суттевіше від запропонованого підвищення зарплатні, доплати за роботу у нічні зміни й вихідні та покращення умов праці людей передпенсійного віку.


«Адміністрація залізниці хоче відмінити компенсації за відпрацьований понад норми час. Друге, це вимога до всіх працівників бути 24 години на добу готовими до послуг компанії. Це неприйнятне. Ми також вважаємо, що люди передпенсійного віку варті того, щоб відпрацювати останні декілька років без турбот. Особливо, коли від них вимагають працювати до 60-65 років», – заявив організатор акції залізничників Домінік Дольн.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект