НОВИНИ

20.05.2008 | Обама став членом племені індіанців і отримав ім'я Барак Чорний Орел
За матеріалами - Korespondent, Lenta.ru

Барак Обама, кандидат у президенти США від Демократичної партії, у понеділок, 19 травня, став почесним членом племені індіанців.

Обама став членом племені індіанців і отримав ім'я Барак Чорний Орел
Під час поїздки по штатуМонтана Барак був "усиновлений" Хартфордом і Мері Чорний Орел і одержав ім'я Барак Чорний Орел. Плем'я індіанців, членом якого тепер став Обама, нараховує близько 12 тисяч людей, повідомляє Reuters.

Барак Чорний Орел подякував індіанцям за надану йому честь. Нове ім'я йому дуже подобається, заявив Обама, додавши, що він ще має потренуватися в його вимові.

Кандидат у президенти США також пообіцяв      індіанцям, які прийшли на зустріч із ним, приділяти підвищену увагу проблемам корінних жителів Північної Америки. Зокрема , Обама повідомив, що якщо йому вдасться перемогти на виборах, то він включить до складу своєї адміністрації спеціального радника - індіанця.

"Вашингтон мало кого ігнорував так довго, як корінних американців - перших американців", - заявив Обама, додавши, що з його приходом у Білий дім ситуація кардинальним образом зміниться.

У штаті Монтана, де праймеріз Демократичної партії відудеться 3 червня, проживає близько 60 тисяч індіанців. На думку Старого Рогу - представника племені, членом якого став Обама, індіанці Монтани можуть вплинути   на результат внутріпартійних виборів.

Reuters зазначає, що якщо Обамі вдасться в листопаді 2008 року виграти вибори президента США, то він стане не тільки першим афроамериканцем, але й першим членом індійського племені, який зайняв цей пост.

Найближчі праймеріз пройдуть сьогодні в штатах Кентукі й Орегон. За попередніми даними Обаму більше підтримують в Орегоні, тоді як Клінтон - у Кентукі.

За даними передвиборного штабу Обами, він одержав підтримку 1879 делегатів, Клінтон - 1699 делегатів. Для того щоб бути висунутим на з'їзді, кандидату – демократу необхідно заручатися підтримкою 2025 делегатів.

Як повідомлялося 12 травня, на попередніх виборах кандидатів у президенти США від Демократичної партії чорношкірий сенатор уперше обійшов свою суперницю колишню першу леді Америки за кількістю суперделегатів, що  його підтримують.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект