НОВИНИ

19.05.2008 | Франція обіцяє головування, що буде орієнтуватися на громадян
Джерело - EurActiv

Майбутнє французьке президенство в ЄС буде мати за мету здійснювати підхід, що буде орієнтуватися на громадян, та спробує примирити Європу та французьке населення. Про це заявив міністр закордонних справ Франції Бернарад Кушнер та Секретар у справах Європи Жан П'єр Жує.

"Ми повинні зробити таким чином, щоб після цих шести місяців було відчуття, що Європа може зробити більше для французьких громадян, що вона може наповнити іхнє майбутнє та майбутнє їхніх дітей". Для цього по всій країні будуть проведені відповідні конференції та дебати.

Згідно Інтернет-опитувань, що були проведені Touteleurope.fr між 24 січня та 10 березня, 63% опитуваних вважають, що президенство країни не наблизить Європу ближче до французького населення.

Для того, щоб бути відповідним інтересам французів, 13 червня в Марселі розпочнеться інформаційна кампанія 'Paroles d'Européens!'.

"Мета Президенства в ЄС полягає не в нав'язуванні наших ідей, а в тому, щоб просувати ідеї інших", - підкреслив Кушнер. Така заява розглядається, як спроба Парижу відкинути звинувачення у зверхності, яка спостерігалася в низці заяв під час та, навіть, напередодні словенського президентства.

13 травня пан Кушнер організував неформальну зустріч для всіх міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в палаці Quai d'Orsay, яка вже стала другою. Також з початку року були здійснені візити в усі столиці країн-членів як символ того, що Франція "зробить усе можливе для примирення точок зору країн всередині ЄС". 

Кушнер заявив, що пріорітетами президенства Франції повинні стати енергетика, боротьба із змінами клімату, іміграція, європейська оборонна політика, фінансове регулювання та майбутнє Спільної сільськогосподарської політики.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект