НОВИНИ

16.05.2008 | Конгрес США відмовився виділити $169 мільярдів на війну
Джерело - УНІАН

Палата представників Конгресу США відмовилася додатково асигнувати 163 мільярди доларів на ведення війни в Іраку і Афганістані. Законопроект був відхилений 149 голосами "проти", тоді як підтримав його 141 конгресмен.


Крім того, парламентарії затвердили пільги на здобуття освіти для солдатів після їх повернення д США, для оплати яких пропонується ввести додаткових податок на заможних американців.


Конгресмени також вимагають від президента Джорджа Буша вивести війська з Іраку до грудня 2009 року. У поправці до закону про додаткове фінансування військових операцій в Іраку і Афганістані, внесеній за ініціативою Демократичної партії, йдеться, що "негайна і організована передислокація збройних сил США з Іраку" повинна початися протягом 30 днів і завершитися не пізніше, ніж через 18 місяців після набуття чинності законом.


Раніше в Білому Домі заявили, що Джордж Буш накладе вето на законопроект про фінансування війни в Іраку, який містить "штучні терміни" виведення американських військ. В той же час Демократична партія не володіє більшістю в дві третини голосів в обох палатах Конгресу, яка необхідна, щоб подолати президентське вето. Спроби демократів в Конгресі примусити адміністрацію Джорджа Буша визначити терміни виведення військ з Іраку і Афганістану робилися кілька разів, проте залишалися безрезультатними.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4837. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект