НОВИНИ

15.05.2008 | Буш підтримав Ізраїль у боротьбі з терористами й Іраном
За матеріалами - Korespondent

Джордж Буш висловив тверду позицію США стосовно антитерористичної політики Ізраїлю.


Буш підтримав Ізраїль у боротьбі з терористами й Іраном"Хамас продовжує вибудовувати у своїх намірах знищити Ізраїль, і США всіма силами будуть підтримувати єврейську державу", - підкреслив американський лідер, додавши, що Сполучені Штати не менш рішуче будуть підтримувати помірні палестинські кола, зацікавлені в мирній угоді з Ізраїлем.


Про це президент США заявив під час зустрічі із прем'єр-міністром Ізраїлю Ехудом Ольмертом, під час якої надійшла інформація про ракетний обстріл Ашкелона.


Після закінчення зустрічі Буш також заявив, що Сполучені Штати підтримають Ізраїль і в тому, що стосується іранської ядерної загрози.


"Ми живемо в той час, коли демократія Ізраїлю й інших держав перебуває під загрозою зі сторони екстремістів. Ми стоїмо на стороні демократичних держав у їхній боротьбі з терором, і ми підтримуємо Ізраїль у боротьбі з іранською ядерною загрозою", - заявив президент США.


Також виступаючи в Єрусалимі перед більш ніж 3500 учасниками конференції з нагоди 60-ї річниці утворення держави Ізраїль, президент США Джордж Буш заявив: "Сполучені Штати, і я можу сказати це з упевненістю, - найдавніший і найкращий  друг Ізраїлю".


Нагадаємо, Джордж Буш прибув у Тель-Авів 14 травня на святкування 60-річчя єврейської держави. Він уже встиг заявити, що США й Ізраїль вибудували довговічний союз для протистояння терористам і тиранам.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект