НОВИНИ

15.05.2008 | Новий Старший цивільний представник НАТО в Афганістані
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Генеральний Секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер із задоволенням оголошує про призначення посла Фернандо Джентіліні з Італії на посаду Старшого цивільного представника НАТО в Афганістані. 


Пан Джентіліні зробив довгу і видатну кар’єру в МЗС Італії, в тому числі на таких високих посадах, як особистий представник Високого представника Європейського Союзу в Косові у 2004 році, і нещодавно, як заступник дипломатичного радника прем’єр-міністра Італії із серпня 2006 року.


Пан Джентіліні прийшов на зміну послу Даану Евертсу, який був другим Старшим цивільним представником НАТО в Афганістані із серпня 2006 по грудень 2007 року.


Після від'їзду посла Евертса в грудні 2007 року обов’язки Старшого цивільного представника НАТО з січня 2008 року вправно виконував посол Морітц Р. Йохемс.


 
Як Старший цивільний представник пан Джентіліні буде відповідати за політико-військові аспекти допомоги, яку Альянс надає афганському уряду. Він тісно співпрацюватиме з МССБ, ООН та іншими координуючими органами міжнародного співтовариства, а також з урядом Афганістану в Кабулі.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект