НОВИНИ

14.05.2008 | Фрегат “Гетьман Сагайдачний” прибув до бази НАТО в Греції
Джерело - УНІАН

Флагман Військово-Морських Сил ЗС України фрегат “Гетьман Сагайдачний” прибув до військово-морської бази логістичного забезпечення НАТО “Суда-Бей”, що розташована на грецькому острові Крит.


Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служба Міністерства оборони України, з цієї бази корабель на початку червня має вирушити на патрулювання Середземного моря у рамках антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.


За словами командира “Гетьмана Сагайдачного” капітана 3-го рангу Антона Галунова, здійснивши перехід до острову Крит, екіпаж фрегата успішно впорався з першим із поставлених на час бойової служби завдань.


Також А.Галунов повідомив, що на базі український фрегат візьме участь у низці заходів, організованих командуванням НАТО, зокрема, пройде відповідну сертифікацію. Після цього судно знову вийде у море для безпосереднього виконання завдань операції “Активні зусилля”, а саме моніторингу морських перевезень.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект