НОВИНИ

14.05.2008 | У Донецьку обговорять партнерство України і Росії з НАТО
Джерело - УНІАН

14-16 травня в Донецькому Національному університеті відбудеться Міжнародна конференція "Партнерські відносини Україна-НАТО, Росія-НАТО після Бухарестського саміту".

Конференцію проводить науково-інформаційний Центр міжнародної безпеки і євроатлантичної співпраці Донецького національного університету за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

На конференції плануються виступи посла Литви в штаб-квартирі НАТО Лінаса Лінкявічуса, директора Центру інформації і документації НАТО в Україні Мішеля Дюре. Крім того, намічені виступи ректора Донецького національного університету Володимира Шевченка; директора Центру міжнародної безпеки Донецького національного університету, завідуючого кафедрою міжнародних відносин і зовнішньої політики ДонНУ Олександра Крапівіна та інших.

Під час конференції обговорюватимуться проблеми відносин між Україною, Росією і НАТО, зокрема, аналіз євроатлантичних перспектив після Бухарестського самміту НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект