НОВИНИ

13.05.2008 | Головнокомандувач Збройних Сил України вирушає до Брюсселя для участі у засіданні Військового Комітету Україна-НАТО
Джерело - Європейський простір

14 - 15 травня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбудуться засідання Військового комітету Україна – НАТО та Військового комітету Євроатлантичного партнерства на рівні начальників генеральних штабів.

Для участі у цих представницьких заходах сьогодні, 13 травня, до Бельгії відбуває українська військова делегація на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Сергієм Кириченком.

Також у Брюсселі делегація Збройних Сил України вперше візьме участь у засіданнях Військового комітету НАТО у форматі країн-контрибуторів операцій під проводом Альянсу у Косовому (KFOR) та Афганістані (ISAF).

Так, під час засідання Військового комітету Україна – НАТО передбачається підбити підсумки виконання заходів Робочого плану Військового комітету Україна – НАТО у першому півріччі 2008 року та проаналізувати поточний стан і шляхи удосконалення оперативних можливостей і трансформаційних спроможностей Збройних Сил України.

Також обговорюватиметься питання участі підрозділів Збройних Сил України у міжнародних миротворчих операціях під проводом НАТО.

В ході засідання Військового комітету євроатлантичного партнерства українська військова делегація візьме участь в обговоренні питань, які стосуються поточного стану та перспектив імплементації рішень Бухарестського самміту НАТО у військовій сфері, розвитку поточних операцій НАТО та інших заходів військового характеру на Балканах, в Афганістані, Іраку та Середземноморському регіоні, досягнень та існуючих проблем в сфері реформування та розвитку збройних сил Чорногорії, зокрема, в рамках Процесу планування та оцінки сил.

Перебуваючи у Брюсселі, генерал армії України Сергій Кириченко проведе низку робочих зустрічей. Зокрема, з Головою Військового комітету НАТО генералом Рейєм Ено, Головою Військового комітету Європейського Союзу генералом Анрі Бентежеа, Верховним Головнокомандувачем Стратегічного командування НАТО з операцій генералом Джоном Креддоком, Верховним Головнокомандувачем Стратегічного командування НАТО з трансформації генералом Джеймсом Маттісом, а також начальниками Генеральних штабів збройних сил Албанії, Хорватії та Франції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект