НОВИНИ

13.05.2008 | Уго Чавес послав Ангелу Меркель у ...
За матеріалами - Korespondent.net, NEWSru.com

Президент Венесуели Уго Чавес тільки на честь Дня Матері, який відзначають у всьому світі 11 травня, утримався від ще більш образливих висловів на адресу німецького канцлера Ангели Меркель, повідомляє NEWSru з посиланням на Reuters.


Уго Чавес послав Ангелу Меркель у ...
bfgreen.com
Чавес послав Меркель
На засіданні кабінету міністрів Чавес почав фразу: "Пані канцлер, ви можете йти у..." Після цього він зробив невелику паузу, в якій пролунало розуміюче гигикання генералів і членів кабінету міністрів і продовжив: "Але оскільки ви жінка, я промовчу".  

Венесуельський лідер, який називає американського президента Джорджа Буша "дияволом" і "тираном", накинувся з критикою на Меркель після того, як вона закликала лідерів Латинської Америки дистанціюватися від Чавеса.

"Вона представляє німецьке право, те ж саме, яке виправдовувало фашизм і Гітлера. Така сьогоднішня канцлер Німеччини", - сказав Чавес, назвавши Меркель політичною спадкоємицею Адольфа Гітлера.  

Чавес також зазначив, що він може вступити з нею в полеміку під час зустрічі глав держав Європи і Латинської Америки, яка повинна відбутися в Перу.  

У повідомленні Reuters наголошується, що Чавес у кишеню за словом не лізе. Президента Колумбії Альваро Урібе він прозвав "брехуном", якому не можна навіть довірити лавку із зеленню. Держсекретаря США Кондолізу Райс - "ланцюговим собакою диявола", президента Мексики Вісента Фокса – "маленькою шавкою".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект