НОВИНИ

12.05.2008 | Вашингтон сподівається на мирне вирішення грузино-абхазького конфлікту
За матеріалами - Korespondent.net, РІА Новости

У США упевнений, що мирне врегулювання конфлікту між невизнаною республікою Абхазія й Грузією можливо.



Як заявив заступник помічника держсекретаря США Метью Брайза, що у суботу, 10 травня, побував у Сухумі й обговорив з абхазьким керівництвом перспективи врегулювання грузино-абхазького конфлікту, на врегулювання є надія.


"Це не наївна надія. Потрібні ще переговори без посередників. Це можливо", - заявив Брайза грузинським журналістам після повернення із Сухумі.


"Політика США однозначна - ми підтримуємо територіальну цілісність Грузії й привітаємо ту стриманість, що проявляє Грузія на провокаційні кроки Росії. Білий дім засуджує інцидент з літаком, останнє рішення Росії стосовно сепаратистських регіонів Абхазії й Південної Осетії й збільшення свого миротворчого контингенту в зоні конфлікту", - заявив Брайза в п'ятницю на брифінгу в Тбілісі перед від'їздом у Сухумі.


У ході свого візиту в Грузію Брайза також планує зустріч із лідером невизнаної республіки Південна Осетія Едуардом Кокойті.


До складу американської делегації також входили посол США в Грузії Джон Теффт, радник з вирішення конфліктів Майкл Карпентер, керівник відділу політики й економіки посольства США в Грузії Бріджит Брінк, повідомляє агентство Новости-Грузия.


Нагадаємо, раніше Брайза заявляв, що в США бачать позитивну сторону в польотах безпілотних літаків, оскільки це допомагає грузинській стороні почувати себе в безпеці й знати, що відбувається або не відбувається в Абхазії.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект