НОВИНИ

08.05.2008 | Грузія 'на межі війни з Росією'
Джерело - Українська служба ВВС

Грузія звинуватила Росію у неприхованому втручанні у внутрішні справи країни і зазіханні на її територіальну цілісність через відкриту підтримку сепаратистів в Абхазії та Південній Осетії.Віце-прем'єр Георгій Барамідзе, який протягом двох днів вів переговори з представниками ЄС і НАТО у Брюсселі, заявив у Європейському парламенті, що фактично Грузія опинилась на межі повномасштабної війни з Росією.  
Тбілісі твердить про значне збільшення російської військової присутності в Абхазії, називаючи це спробою спровокувати силовий варіант розв'язання конфлікту.


Натомість Росія звинувачує Грузію у відмові від мирного врегулювання конфліктів із самопроголошеними республіками, а введення до Абхазії додаткових військ пояснює потребами захисту російських громадян.


вояк


Майже дві третини мешканців Абхазії та Південної Осетії отримали російські паспорти, хоча офіційно ці території не заявляли про бажання приєднатися до Російської Федерації, а кажуть про незалежність. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект