НОВИНИ

02.11.2004 | У Європарламенті стурбовані порушеннями на українських виборах
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європейські соціал-демократи стурбовані порушеннями на виборах 31 жовтня в Україні і закликали власті усунути прорахунки під час другого туру. Речниця Верховного Представника з питань зовнішньої політики й політики безпеки Хав”єра Солани заявила, що ЄС з великою увагою стежив за виборами в Україні. 


Через порушення вибори 31 жовтня є кроком назад у порівнянні з минулими виборами в Україні, вважає віце-президент групи соціалістів Європарламенту, колишній глава комітету у зв”язках з Україною Ян-Марінус Вірсма. Він заявив, що з перших повідомлень ясно: незважаючи на високу явку виборців, при голосуванні були порушення. Вірсма зазначив, що українські власті мають забезпечити кращі умови для проведення другого туру. Якщо цього не станеться, тоді, каже європарламентарій, Євросоюз може дійти висновку, що виборчий процес в Україні не був ані вільним, ані справедливим.


За словами Вірсми, нині український народ має свободу вибору, яким шляхом піде його країна – її доля полягає в ближчих зв”язках чи то з Росією, чи то з Євросоюзом.


 Прес-секретар Солани Крістіна Галляк заявила ”Німецькій хвилі”, що ЄС уважно спостерігав за виборами в Україні, оскільки ця країна є його важливим партнером. За її словами, присутність на виборах великої кількості спостерігачів говорить про те, наскільки важливим є, як саме проводяться вибори. Вона повідомила, що нині Євросоюз чекає на докладнішу інформацію щодо українських виборів.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект