НОВИНИ

07.05.2008 | Жодних питань щодо нашої здатності та якості підготовки контингентів до участі в операціях НАТО не виникало
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

“Жодних питань щодо нашої здатності та якості підготовки контингентів до участі в операціях НАТО не виникало. Тобто, можна зробити висновок, що Збройні Сили України спроможні брати участь в операціях Альянсу на рівні країн-членів НАТО ”.

Про це повідомив начальник Управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗС України полковник Б.Кременецький в інтерв’ю газеті “Народна армія”.

- Вінцем діяльності будь-яких збройних сил є участь в операціях. Це є їхнім завданням та призначенням. Сьогодні Збройні Сили України поруч з лише дев’ятьма країнами-членами НАТО беруть участь у всіх операціях, які проводить Альянс, - зазначив полковник Б.Кременецький.

Це чотири операції, додав він, - КФОР у Косовому, де чисельність українського миротворчого контингенту складає понад 180 чоловік, три офіцери українського миротворчого персоналу у складі Міжнародних сил зі сприяння безпеці в Афганістані, операція НАТО у Середземному морі “Активні зусилля” та три українські офіцери у складі Тренувальної місії НАТО вІраку.

- Жодних питань щодо нашої здатності та якості підготовки контингентів до участі в операціях НАТО не виникало. Тобто, можна зробити висновок, що Збройні Сили України спроможні брати участь в операціях Альянсу на рівні країн-членів НАТО, - наголосив полковник Б.Кременецький.

Він також додав, що участь у спільних міжнародних навчаннях з країнами-членами НАТО є невід’ємною складовою підготовки підрозділів Збройних Сил України.

- В поточному році заплановано проведення двадцяти міжнародних навчань із залученням українських підрозділів, - зазначив начальник Управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗС України полковник Б.Кременецький.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект