НОВИНИ

07.05.2008 | Ніколя Саркозі - перший рік при владі
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Франції підбивають підсумки річниці президентства Ніколя Саркозі. Рівно 12 місяців тому він виграв другий тур виборів, змагаючись із соціалісткою Сеголен Руаяль.


 Ніколя Саркозі

Такого президента Франція ще не бачила. Ніхто не знає, якими будуть його дії у наступну хвилину, практично кожного дня він змінює тактику та стратегію, роблячи  французам нові сюрпризи.


“Він змінює свою стратегію наче сорочки. Він наче “працює у русі”. Такого французи ще не бачили. Це — фантастично”, - говорить  політичний оглядач французького видання “Ле Монд” Філіп Ріде.


 Протягом року, французький президент встиг провести переговори з приводу нової угоди ЄС, запровадити реформи всередині країни, здійснити низку закордонних візитів і навіть розлучитися та одружитися. Втім, діяльність Ніколя Саркозі більшість громадян Франції оцінюють несхвально, його рейтинги падають. На думку експертів це можна пояснити тим, що під час виборчої кампанії із ним пов'язували надії на добробут. Надії, які було справдити нереально.


 “Вони хочуть когось, хто їх заспокоїть. Вони хочуть себе любити через президента. Але цього типа — якого вони бачать перед собою, французи просто не можуть любити”,- зауважує Філіп Ріде.


Один з політичних журналів вийшов сьогодні  із таким заголовком, присвяченим річниці президентства Саркозі: “До Біса! Іще цілих чотири роки!”.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект