НОВИНИ

07.05.2008 | США продадуть Іракові та Афганістану військових вантажівок на мільярд доларів
Джерело - УНІАН

Компанія Navistar підписала великий контракт з командуванням автобронетанкової техніки і озброєння Армії США (TACOM) на постачання 7072 військових вантажних машин типу FMTV (Family of Medium Tactical Vehicles) і запасних частин до них для міністерства оборони Іраку, а також поліції і армії Афганістану. Про це повідомляє Defencetalk.


Контракт розрахований на три роки, а їх вартість становить близько 1,3 мільярдів доларів. Раніше, 2005 року, компанія Navistar одержала замовлення на 2900 вантажівок аналогічного типу загальною вартістю 430 мільйонів доларів.


FMTV є сімейством військових автомобілів з вантажопідйомністю від 2 до 16,5 тонни. Замовлені для Іраку і Афганістану вантажівки будуть збудовані на базі шасі серії 7000 в кількох варіантах, зокрема призначених для транспортування особового складу, паливно-мастильних матеріалів, води і небезпечних вантажів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект