НОВИНИ

06.05.2008 | 5 травня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулось чергове засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

5 травня ц.р. у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулось чергове засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО за участю народних депутатів України та парламентаріїв країн-членів Альянсу.

 
До складу делегації українського парламенту на чолі з Головою Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Б.Тарасюком увійшли народні депутати України О.Білорус, І.Заєць, В.Коротюк, О.Кузьмук, Ю.Самойленко. Держави-члени НАТО були представлені членами Парламентської асамблеї НАТО - парламентаріями Туреччини, Польщі, Латвії, Франції, Португалії, Великої Британії, Іспанії, Італії.

У ході зустрічей та дискусій, що відбулися під час чергового засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, був здійснений відвертий обмін думками щодо стану та перспектив реалізації політики євроатлантичної інтеграції України у контексті рішень Бухарестського саміту НАТО.

Народні депутати України та парламентарії держав-членів НАТО обговорили стан політичного діалогу Україна-НАТО на сучасному етапі, проблематику реформування секторів безпеки та оборони України, участі України в операціях та місіях під проводом Альянсу, актуальні питання інформаційної роботи  у сфері євроатлантичної інтеграції тощо.

Народні депутати України також взяли участь у дискусіях з керівниками національних делегацій Литви, Польщі, Італії, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки у штаб-квартирі НАТО.

У „круглих столах” з членами Міжпарламентської Ради Україна-НАТО також взяли участь помічник (заступник) Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Ж.Бюро, заступник Помічника Генерального секретаря НАТО з питань безпеки, співробітництва та партнерства Р.Сіммонс, інші представники керівної ланки Міжнародного секретаріату НАТО та Секретаріату Парламентської Асамблеї НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект