НОВИНИ

02.07.2004 | Євроскептики формують "антиконституційну групу"
Джерело - EUobserver

В Європейському Парламенті відбулося об’єднання євроскептиків в нову “антиконституційну групу”. Рішення про це було оголошено 29 червня.

Можливо, що така група буде називатися “Незалежність та демократія” і буде складатися з 31 парламентарія з шести країн та фокусуватися на повному заперечення Конституційного Договору ЄС.

По зрівнянню з подібною групою “Європа за демократію та різноманітність ”, що налічувала 18 депутатів з чотирьох країн, дана група буде мати значно сильніші позиції в Європарламенті. При цьому, висловлюються сподівання, що кількісний склад групи буде збільшений.

Група буде мати двох співголів – ветерана датської політики Йенса-Петера Бонде та лідера Партії незалежності з Британії Найджела Фереджа, на протязі перших двох з половиною років. Після цього іх місця займуть представники Швеції та Польщі.

“Антиконституційна група” характеризується як “шлюб за переконаннями” і бути мати в своєму складі два крила.

Перше, більш помірковане крило, буде репрезентувати “Рух червня” з Данії, “Червневий список” з Швеції, “Рух за Францію”, а також нідерландські парламентарії з Християнського Союзу.

Друге крило – набагато жорсткіше і буде вимагати виходу своїх країн із ЄС. Воно буде складатися, в першу чергу, з представників Партії незалежності та польської “Ліги Родин”.

Не дивлячись на те, що в багатьох сферах вони мають серйозні розбіжності, головна об’єднуюча платформа – “кампанія проти Конституції”. Йенс-Петер Бонде сказав: “Група об’єдналася в боротьбі проти Конституції”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект