НОВИНИ

05.05.2008 | У Празі відбудеться конференція НАТО з питань ПРО
Джерело - Лiга, Главред

Міжнародна конференція "Протиракетна оборона після Бухарестського самміту НАТО: європейські й американські перспективи" відбудеться в понеділок у Празі.


Учасниками форуму, який проводиться за ініціативою МЗС Чехії, є представники держав–членів Північноатлантичного Альянсу і країн, що розвивають активну співпрацю з організацією. Це, насамперед, політики, громадські діячі, експерти у військовій сфері та сфері безпеки, дипломати. Найбільш високопоставленим гостем стане Генеральний Секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер, у якого заплановано зустрічі з Президентом Чехії Вацлавом Клаусом і Прем'єр-міністром Міреком Тополанеком.

 

У чеську столицю не змогла прибути Держсекретар США Кондоліза Райс. Саме вона мала надати особливе значення празької конференції. Чеські керівники чекали, що день її проведення стане символічним – буде підписано договір зі США щодо ПРО, який передбачає розміщення американської радіолокаційної станції на чеській території. Тепер, за словами Мірека Тополанека, призначено новий термін підписання документа – перша декада червня.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект