НОВИНИ

05.05.2008 | Джордж Буш обіцяє американцям важкі часи
Джерело - УНІАН

Президент США Джордж Буш заявив, що американці стоять перед проблемою "важкого економічного періоду". Американський лідер зробив таку заяву після виходу останніх економічних даних, які свідчать про скорочення числа робочих місць і украй низькі темпи економічного зростання в Сполучених Штатах.


Як повідомляє "K2Kapital", згідно інформації Міністерства праці США, опублікованої 2 травня, в квітні американська економіка втратила 20 тис. робочих місць, хоча економісти прогнозували скорочення на 75 тис. За скоректованими даними за попередній місяць, в березні число робочих місць скоротилося на 81 тис. в порівнянні з 80 тис. в попередньому щомісячному звіті. А міністерство торгівлі повідомило, що за попередньою оцінкою ВВП США в I кварталі 2008 року виріс на 0,6%.


Дж.Буш висловив надію, що американцям вдасться пережити цей важкий період. На його думку, перші плоди реалізації плану додаткового стимулювання економіки, в рамках якого американці одержать податкові вирахування у розмірі $117 млрд., стануть помытними вже в поточному кварталі.


Федеральна резервна система також вживає всіх можливих заходів для підтримки економічного зростання.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект