НОВИНИ

05.05.2008 | Сербському президентові погрожують вбивством
Джерело - Korespondent.net

На адресу президента Сербії Бориса Тадича надійшов лист із погрозою вбивства за зраду інтересів країни, пише в понеділок, 5 травня, бєлградська газета Бліц з посиланням на джерела, близькі до адміністрації президента.

ЗМІ: Сербському президентові погрожують вбивством
Видання не уточнює, коли саме було отримано послання, але повідомляє, що загрози на адресу сербського лідера стали частішими після проголошення незалежності Косова від Сербії. Тадича звинувачують в тому, що він начебто погодився з втратою сербського південного краю в обмін на гарантії від міжнародного співтовариства стосовно наближення країни до Євросоюзу.

В листі, зокрема, йдеться про те, що Тадич відповість за зраду країни і як зрадник сербського народу отримає те, що заслуговує - кулю в голову.

Прес-секретар республіканської прокуратури Томо Зорич заявив, що поки не може прокоментувати дану ситуацію і повинен спочатку проконсультуватися з керівництвом. Відмовилися надати яку-небудь інформацію журналістам і в прес-службі президента.

Як заявив в інтерв'ю екс-директор сербського Інституту кримінальних розслідувань Добровой Радованович, не на користь президентові і його радникам приховувати від громадськості повідомлення про погрози на свою адресу, оскільки оприлюднення таких відомостей може запобігти можливому замаху.

4 травня президент Сербії Борис Тадич заявив, що його країна ніколи не зречеться ні своєї територіальної цілісності, ні ідеї приєднання до ЄС.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект