НОВИНИ

30.04.2008 | Євросоюз відчиняє двері для Сербії
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європейський Союз відчинив двері для Сербії. Міністри закордонних справ ЄС на зустрічі в Люксембурзі ухвалили рішення про підписання із Белградом угоди про асоціацію і стабілізацію. Документ є свого роду «дорожньою картою» реформ на шляху до Європейського Союзу.


Сербія стала після Хорватії, Македонії, Чорногорії і Албанії п’ятим асоційованим членом ЄС на Балканах. Однак на відміну від країн-сусідів, дія стабілізаційної угоди із Сербією пов’язана із застереженнями, зазначив в інтерв’ю «Німецькій хвилі» голова комітету Бундестагу у справах Європи Гюнтер Кріхбаум: «Я гадаю, рішення простягнути Сербії руку є правильним. Але угода про асоціацію і стабілізацію діятиме за умови переконливої співпраці Белграда із військовим трибуналом ООН», - наголосив парламентарій.


Критики закидають Белграду небажання видавати міжнародному правосуддю військових злочинців Ратко Младіча і Радована Караджича.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект