НОВИНИ

29.04.2008 | Представник НАТО стверджує, що в Грузії його оббрехали
За матеріалами - УНІАН, Лента.ру,ИТАР-ТАСС

Офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай звинуватив грузинське телебачення в "жахливому спотворенні" його слів. Грузинське телебачення у понеділок увечері, посилаючись на заяву Аппатурая, повідомило, що НАТО виступає за виведення російських миротворців із зони грузино-абхазького конфлікту.


"Я хочу підкреслити, що це повідомлення повністю помилково. Я не говорив нічого подібного, і ні про що подібне не йшлося в Раді НАТО", – повідомив офіційний представник Альянсу.


За його словами, 28 квітня на засіданні Ради НАТО грузинський спецпредставник дійсно піднімав питання про миротворців. Проте, як підкреслив Аппатурай, "жодна з країн НАТО не робила припущення, що ці миротворці повинні бути виведені із зони конфлікту або що вони повинні бути замінені на якісь інші сили".


Офіційний представник НАТО пояснив, що на засіданні низка країн лише повторила побоювання, що раніше звучали, що дії РФ стосовно Південної Осетії і Абхазії можуть негативно позначитися на обстановці в регіоні. Він підкреслив, що ніяких інших заяв на Раді не робилося. За словами Аппатурая, матеріал, поширений грузинськими ЗМІ, "це жахливе, найгірше спотворення інформації, з яким йому доводилося стикатися".| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект