НОВИНИ

25.04.2008 | Презентовано англомовне видання "Біла книга-2007: Оборонна політика України"
Джерело - НЦПЄАІ України

Ця подія відбулася 17 квітня п.р. в Києві у Великому залі Генерального штабу ЗС України в рамках щорічної зустрічі глави українського оборонного відомства з воєнно-дипломатичним корпусом, акредитованим в Україні.


Розпочинаючи зустріч з військовими аташе, Міністр оборони України Юрій Єхануров зазначив, що протягом двох останніх років заходи, передбачені Державною програмою розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки, були в цілому виконані. "Це дозволяє стверджувати, що українська армія поступово наближається до параметрів, встановлених на 2011 рік", - заявив він.


За його словами, безумовним пріоритетом є підвищення боєздатності військ та досягнення ними критеріїв, притаманних збройним силам провідних держав світу. Йде оптимізація системи військової підготовки з урахуванням конкретних вимог, визначених у відповідних формулярах. "Це дало змогу представникам і підрозділам Збройних Сил взяти участь та ефективно діяти в 17 багатонаціональних військових навчаннях, а також забезпечити виконання завдань у складі миротворчого персоналу та контингентів у 11 миротворчих місіях", - наголосив глава вітчизняного оборонного відомства.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект