НОВИНИ

23.04.2008 | Членство України в НАТО коштуватиме українцям 1 долар на рік, нейтральний статус - 80 доларів
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Членство України в НАТО коштуватиме українцям 1 долар на рік. Про це повідомив під час "круглого столу" на тему "Чи готова українська армія до вступу до НАТО?" начальник Управління євроатлантичної інтеграції Генштабу Збройних сил України Б.Кременецький. Водночас, за його словами, нейтральний статус обійдеться у 80 доларів.


Відповідаючи на запитання, скільки отримуватимуть миротворці, які братимуть участь в операціях Альянсу, Б.Кременецький повідомив, що ні в НАТО, ні в ООН не існує стандартів щодо грошового забезпечення, це вирішує сама країна.


За його словами, наразі це питання гостро стоїть для військових, які беруть участь в операціях НАТО. На сьогодні льотчик ЗСУ, який працює в Ліберії, отримує 1300-1400 доларів. "Це смішні суми, які не відповідають ні рівню ризиків, які існують там, ні високому рівню кваліфікації пілотів. Міноборони неодноразово порушувало це питання, але, на жаль, у відповідних структурах поза Міноборони воно не отримує позитивних відгуків", - наголосив Б.Кременецький.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект