НОВИНИ

23.04.2008 | Заступник Міністра економіки України В.Пятницький відвідав штаб-квартиру НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

22 квітня ц.р. штаб-квартиру НАТО з візитом відвідав Заступник Міністра економіки України В.Пятницький.


У рамках візиту відбулись засідання Економічного комітету НАТО з Україною, а також консультації високого рівня Україна-НАТО з економічних питань.


У ході засідання Економічного комітету НАТО з Україною були обговорені питання сучасного стану економіки України та реформ в економічному секторі, як це визначено, зокрема, завданнями в економічній сфері Цільового плану Україна-НАТО на 2008 рік.


У контексті зовнішньополітичних аспектів економічної політики Уряду  України Заступник Міністра економіки України поінформував також про стан та перспективи розвитку відносин Україна-ЄС в економічній сфері.


Під час перебування у штаб-квартирі НАТО відбулись також двосторонні зустрічі В.Пятницького з керівництвом  відповідних підрозділів Міжнародного секретаріату НАТО, зокрема керівником Економічного Директорату Міжнародного секретаріату НАТО з Україною та заступником Помічника Генерального секретаря НАТО з питань безпеки, співробітництва та партнерства.


Консультації Україна-НАТО високого рівня з економічних питань у форматі Інтенсифікованого діалогу були проведені у контексті прийнятого на Саміті НАТО в Бухаресті рішення щодо посилення діалогу високого рівня з переведенням його у стадію активних консультацій| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект