НОВИНИ

22.04.2008 | Туреччина зможе вступити до ЄС за 10-15 років
Джерело - УНІАН

Туреччина може стати повноправним членом Європейського союзу за 10-15 років, вважає єврокомісар з питань розширення ЄС Олі Рен.


"Туреччина має пройти ще довгий шлях. Якщо вона активно проводитиме єврореформи, то, думаю, зможе ввійти до Євросоюзу протягом 10-15 років", - цитує представника ЄС телекомпанія CNN-Turk.


"Від початку переговорів щодо входження в ЄС, які були розпочаті 2005 року, Туреччина переживає найкритичніший період в переговорному процесі", - сказав єврокомісар, закликавши офіційну Анкару прискорити проведення демократичних реформ, передбачених процесом інтеграції.


Рен, зокрема, звернув увагу на необхідність перетворень, пов`язаних з дотриманням прав людини, національних меншин, свободи слова.


"Ми чекаємо свободи на виступи для кожної людини, захисту прав жінок і меншин. Для цього необхідно докладати активних зусиль. Не слід сподіватися, що ці й інші проблеми розв’яжуться самі собою", - Олі Рен.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект