НОВИНИ

17.04.2008 | Протистояння Ющенка і Тимошенко послаблює позиції України
За матеріалами - УНІАН

Голова парламентського комітету з питань національної безпеки й оборони Анатолій Гриценко вважає, що протистояння між Президентом і урядом послаблює позиції країни на міжнародному рівні.


Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив журналістам у Києві.


«Протистояння між Президентом і урядом перейшло у відкрито ворожу фазу. Іде інформаційна війна на знищення, юридична та законодавча війна на знищення», - сказав А.Гриценко.


На його переконання, така ситуація не відповідає інтересам народу України і послаблює позиції країни у низці переговорів.


«Це послаблює нас на переговорах з Росією по газу, це послаблює нас на переговорах з ЄС щодо посиленої угоди про співпрацю, це послаблює нас на переговорах з НАТО по ПДЧ та інших питаннях», - зазначив А.Гриценко.


Депутат уважає такий розвиток ситуації неприпустимим, але констатує, що конфлікт з кожним днем стає все гострішим.


А.ГРИЦЕНКО зауважив, що ця ситуація розвивається на фоні того, що час від часу люди з президентського оточення озвучують ініціативу про ухвалення нової редакції Конституції на загальнонаціональному референдумі. Депутат переконаний, що така ініціатива дуже небезпечна, і якщо Президент наважиться на такий крок, це стане кінцем його політичної кар’єри.


А.ГРИЦЕНКО зазначає, що усі політичні сили країни – як парламентські, так і позапарламентські – за винятком блоку “Наша Україна – Народна самооборона” виступають категорично проти цієї ініціативи.


На думку А.ГРИЦЕНКА, слід піти демократичним шляхом і ухвалити зміни до Конституції через парламент.


«Не треба боятися створення Тимчасової спеціальної комісії по підготовці змін до Конституції. Якщо цей проект буде внесений, я особисто голосуватиму «за», хоча більшість фракції НУ-НС займає іншу позицію. Це буде хоч маленьким запобіжником для тих гарячих голів, які можуть порадити Президенту провести референдум за народною ініціативою», - сказав А.Гиценко.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект