НОВИНИ

14.04.2008 | В Україну прибуває група експертів НАТО
Джерело - УНІАН

Сьогодні в Україну прибуває велика група експертів Організації Північноатлантичного договору (НАТО) з питань участі Збройних Сил України в Процесі планування та оцінки сил.


Очолює групу директор Управління оборонної політики та планування сил Міжнародного секретаріату НАТО Френк Боланд.


Головна мета візиту експертів НАТО – проведення консультацій з українською стороною щодо досягнення визначених Цілей партнерства та опрацювання оновленого пакету Цілей партнерства на наступний період.


З 15 квітня розпочнуться робочі зустрічі експертів НАТО з представниками української військової делегації, яку очолюватиме заступник Міністра оборони України Валерій ІВАЩЕНКО. Під час цих зустрічей сторони обговорюватимуть оновлення пакету Цілей партнерства для України на 2008-2009 роки та Підсумкового документа щодо участі України в програмі НАТО “Партнерство заради миру”.


Протягом трьох днів робота експертів НАТО з представниками української військової делегації триватиме у підгрупах та секціях.


Крім того, перебуваючи в Україні, експерти Альянсу планують відвідати розташування 13-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокується на Житомирщині. Там експерти НАТО планують ознайомитися з виконанням військових завдань з досягнення Цілей партнерства в рамках участі у Процесі планування та оцінки сил, визначених для цього аеромобільного з’єднання та впровадження військових завдань в програму бойової підготовки.


Підсумками роботи експертів НАТО в Україні має стати оновлений пакет Цілей партнерства для України на 2008-2009 роки та Підсумковий документ щодо участі України в програмі НАТО “Партнерство заради миру”, який буде опрацьований та затверджений під час травневого засідання Політико-військового керівного Комітету НАТО з Україною у Брюсселі.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект