НОВИНИ

11.04.2008 | Демократи розкритикували Буша за війну в Іраку
За матеріалами - BBCrussian.com

Представники Демократичної партії США звинуватили Джорджа Буша у відкладанні принципових рішень щодо Іраку на більш пізніший термін, коли його не буде на посту президента.


Демократи розкритикували Буша за війну в Іраку
Спікер палати представників, член Демократичної партії Ненсі Пелозі заявила, що президент не дав відповідей на ключові питання, включаючи й питання про те, при яких умовах війська США зможуть повернутися з Іраку.


"Президент втягнув нас у невдалу війну, завдяки йому ми глибоко зайшли в борги, і ці борги ведуть нас до рецесії. Ми чекаємо від президента відповідей", - заявила Ненсі Пелосі.


Крім того, лідер демократичної більшості в Cенаті Гаррі Рід різко розкритикував Буша, звинувативши його в тому, що він залишає найбільш важкі рішення на наступного президента США. У той же час демократи привітали рішення про скорочення терміну служби в Іраку з 15 місяців до одного року. "Цей виступ може бути охарактеризований як "крок вперед і два кроки назад", - зазначив Гаррі Рід.


Нагадаємо, днями в конгресі США відбулися слухання щодо військово-політичної ситуації в Іраку, на яких командуючий американськими військовими силами в Іраку генерал Петреус визнав, що ситуація в країні, незважаючи на ознаки деякого покращення, залишається непростою.


Учора свою думку про війну в Іраку в телезверненні до націй висловив президент США Джордж Буш. Він підтримав пропозицію тимчасово призупинити виведення американських військ з Іраку, а також оголосив про те, що після 1 серпня поточного року тривалість перебування в Іраку для військовослужбовців американських сухопутних сил буде скорочена з нинішніх 15 місяців до 12 місяців.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект