НОВИНИ

11.04.2008 | МЗС України направило Росії ноту у зв’язку з висловлюваннями Путіна і Лаврова
За матеріалами - Интерфакс-Украина, Korespondent.net

Міністерство закордонних справ України направило зовнішньополітичному відомству Росії ноту, в якій просить невідкладно надати роз’яснення щодо висловів президента Володимира Путіна і міністра закордонних справ Сергія Лаврова стосовно України.


МЗС України направило  Росії ноту у зв’язку з висловлюваннями Путіна і Лаврова
"У зв’язку з публікацією в газеті КоммерсантЪ від 7 квітня, а також в інших російських ЗМІ, інформації про те, що ніби то під час засідання ради Росія - НАТО 4 квітня цього року президентом Російської Федерації було заявлено, що Україна навіть не країна, навіть не держава, та й потім інші коментарі - маю на увазі інтерв’ю міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова радіо Эхо Москвы - фактично підтверджують цю інформацію, МЗС України направив МЗС Російської Федерації ноту, в якій просить невідкладно надати роз’яснення російської сторони щодо висловленої позиції російських керівників", - повідомив керівник прес-служби МЗС України Василь Кирилич 5 каналу в четвер увечері.


Як повідомлялося, джерело газети КоммерсантЪ у делегації однієї з країн НАТО повідомило, що Володимир Путін під час закритого засідання Росія-НАТО висловив сумнів щодо легітимності держави під назвою Україна.


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров підтвердив, що Володимир Путін і Джордж Буш обговорювали на закритому засіданні ради Росія-НАТО тему території України.


Також Сергій Лавров заявив, що Росія докладе усіх зусиль задля того, щоб не допустити вступу України і Грузії до НАТО.


НАТО чекає роз’яснень відносно того, які заходи влада Росії має намір вжити, щоб не допустити вступу до альянсу України і Грузії.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект