НОВИНИ

10.04.2008 | Огризко думає, що Лавров напустив у російсько-українські відносини "негативний фон"
За матеріалами - Української правди

Міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає, що заява його російського колеги Сергія Лаврова щодо вступу України до НАТО, створює негативний фон для розвитку українсько-російських відносин.


"Мені здається, що заяви, які мали місце кілька днів тому, свідчать про те, що нас продовжують не розуміти як державу. Досі не хочуть побачити незалежною, суверенною, демократичною країною", - сказав Огризко в інтерв`ю журналістам у Каїрі.


"Це, безумовно, шкода. Я хочу сказати, що розчарований такими заявами, що вони, власне, створюють дуже негативний фон для розвитку наших двосторонніх відносин", - додав він.


Міністр нагадав, що зовсім недавно президент України Віктор Ющенко домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про те, що країни вестимуть консультації з усіх питань, які хвилюють як одну, так і іншу сторону.


"На превеликий жаль, ми так і не дочекалися запрошення до Москви, щоб провести ці консультації на рівні фахівців", - зазначив Огризко, повідомляє УНІАН.


За словами глави українського МЗС, у ході його візиту до Росії, який відбудеться через декілька днів, тема консультацій щодо євроатлантичної інтеграції України буде однією з ключових.


"Я ще й ще раз нагадую нашим російським партнерам слова президента України про те, що вступ України до НАТО ніяким чином не загрожує інтересам Росії", - сказав міністр.


Огризко підкреслив, що аргументи, які Україна до сьогоднішнього дня чула від представників Росії "не витримують ніякої критики".


Як відомо, раніше Лавров заявив, що Росія докладе всіх зусиль, щоб не допустити вступу України й Грузії до НАТО.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект