НОВИНИ

09.04.2008 | МЗС підвищуватиме рівень поінформованості населення щодо НАТО
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністерство закордонних справ України посилено працюватиме над підвищенням рівня поінформованості населення щодо НАТО. Дипломати сподіваються, що побачивши народну підтримку євроатлантичного курсу України, члени Альянсу не матимуть аргументів відмовити Києву у приєднанні до Плану дій НАТО у грудні. 


 


За вісім місяців міністри закордонних справ країн НАТО зустрінуться, аби ще раз обговорити можливість приєднання до ПДЧ України та Грузії. До цього часу українська сторона сподівається виправити всі помилки, на які їй вказали члени Альянсу в Бухаресті. Серед головних – збільшити рівень суспільної підтримки ідеї вступу до НАТО.


Для цього будуть задіяні всі ресурси, каже заступник міністра закордонних справ України Володимир Хандогій. «Ми будемо оголошувати тендери на випуск іміджевої продукції, на проведення конференцій, круглих столів, конкурсів, виставок. Посольства будуть організовувати роз’яснювальну роботу». Представник МЗС наголошує, що вже є зрушення. За словами Хандогія, після того, як «уряд та президент заговорили в один голос», українці почали більше цікавитися НАТО і можливостями співпраці з цією організацією.


Однак навіть якщо і це не вплине на представників Північноатлантичного Альянсу і в грудні Україна не отримає ПДЧ, українська сторона й надалі підтримуватиме відносини з НАТО у форматі поглибленої співпраці. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект