НОВИНИ

08.04.2008 | Росія не приховує розбіжності із Заходом - Лавров
За матеріалами - УНІАН

"Росія не має наміру ховати розбіжності із західними партнерами". Про це в інтерв`ю газеті «Комсомольская правда» заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, коментуючи самміт НАТО в Бухаресті  і зустріч президентів Росії і США.


За його словами, «ці розбіжності перш за все стосуються проблематики ПРО, долі ДЗЗСЄ підходу до врегулювання конфліктів, зокрема, на прикладі Косово». Глава МЗС підкреслив, що, зафіксувавши розбіжності, «лідери не просто залишили їх на папері, а домовилися продовжувати зусилля по зближенню позицій».


Коментуючи зустріч Путіна і Буша в Сочі, Лавров відзначив одне важливе досягнення: «американська сторона визнала правомірними наші побоювання і висловила готовність намагатися ці побоювання зняти. Нам були запропоновані заходи транспарентності і довіри. І раз уже США намірилися свою ПРО в Європі створити у будь-якому випадку, є резон цими пропозиціями скористатися».| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект