НОВИНИ

07.04.2008 | Качинський хоче дати Україні першу й останню оцінку
Джерело - Українська правда

Президент Польщі Лех Качинський вважає, що Україна й Грузія вже в грудні одержать План дій щодо членства в НАТО.


"Я повинен сказати, що динаміка подій ... вказує на те, що ця мета - повністю, у ста відсотках реальна", - цитує польського президента Ліга з посиланням на "Polskie Radio".


Як додав Качинський, на ранковому засіданні комісії НАТО - Україна в п'ятницю він висловив надію, що саме під час найближчої зустрічі міністрів закордонних справ Альянсу в грудні буде оцінена підготовка України до ПДЧ. Президент очікує, що це буде перша й остання оцінка.


Разом з тим, член правління Центру стратегічних і міжнародних досліджень, професор Збігнєв Бжезинський вважає, що рішення НАТО є стратегічною перемогою й лише тактичною затримкою для України й Грузії.


Як передає "Голос Америки", експерт відзначив, що хоча запрошення до ПДЧ формально було відкладено, ці дві країни в все одно можуть продовжувати втілювати деякі з його положень.


За його словами, обидві держави одержали чітке зобов'язання відносно майбутнього членства в НАТО, незважаючи на заперечення з боку Росії. Бжезинський відзначив, що це зобов'язання, у свою чергу, визначає нові відносини між НАТО, Україною й Грузією.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект