НОВИНИ

04.04.2008 | Буш назвав візит Саркозі інкарнацією Елвіса Преслі
За матеріалами - УНІАН

Джордж Буш на самміті НАТО в Бухаресті назвав недавній візит президента Франції Ніколя Саркозі в США інкарнацією Елвіса Преслі, передає AFP з посиланням на слова одного з високопоставлених американських чиновників.


Тим самим, як відзначає агентство, Буш хотів підкреслити свою прихильність до президента Франції і виразити задоволення налагодженням франко-американских відносин, які дуже охололи за попередника Саркозі - Жака Ширака.


Крім того, перебуваючи на саміті НАТО в Бухаресті, Джордж Буш особисто подякував Саркозі за його рішення направити до Афганістану додатковий батальйон французьких військовослужбовців у складі 700-800 осіб.


Ніколя Саркозі побував з офіційним візитом в США в листопаді 2007 року. На самміті в Бухаресті він і Буш також продовжували демонструвати взаємну прихильність.


"Їх відносини повні взаємної симпатії, - заявив один з чиновників НАТО. - Я ніколи ще не бачив, щоб президенти США і Франції так ставилися один до одного".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект