НОВИНИ

04.04.2008 | Схеффер: Дано чіткий сигнал підтримки прагнень України
Джерело - Україньска правда

В Бухаресті розпочалось засідання Комісії "Україна-НАТО" на найвищому рівні.


Відкриваючи засідання Генеральний Секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер відзначив, що Комісія "Україна-НАТО" в минулому році відзначила своє десятиріччя і сьогоднішнє засідання є четвертим на рівні глав держав та урядів.


За його словами, ця зустріч є чудовою можливістю обговорити стан та перспективи співпраці України і НАТО.


Він нагадав вчорашнє рішення Самміту Альянсу, де говориться, що всі країни НАТО підтримують євроатлантичні прагнення України і Грузії, і що ці країни стануть членами НАТО.


Генеральний Секретар зауважив, що Україна вносить дуже важливий внесок у забезпечення безпеки у світі, беручи участь у всіх операціях Альянсу.


"Вчора був даний чіткий сигнал щодо нашої підтримки прагнень приєднання до ПДЧ. Зараз ми очікуємо, що на високому політичному рівні буде звернуто увагу для того, щоб відповідати всім необхідним вимогам", - сказав Схеффер.


Він зазначив, що Україна вже досягла значного прогресу у реформуванні свого сектору безпеки і оборони до стандартів НАТО та пообіцяв, що Альянс й надалі надаватиме підтримку і допомогу.


В свою чергу президент України Віктор Ющенко привітав учасників комісії "Україна-НАТО". Він високо оцінив рішення Альянсу від четверга, яким засвідчуються чіткі євроатлантичні перспективи України.


"На нинішньому саміті було чітко визначено – Україна буде в НАТО. Це історична подія для нашого народу", - сказав Ющенко, додавши, що таку позицію займають всі країни Альянсу без винятку.


Як повідомлялось, 3 квітня на саміті у Бухаресті члени НАТО перенесли остаточне ухвалення рішення щодо приєднання України і Грузії до Плану дій щодо членства на грудень 2008 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект