НОВИНИ

03.04.2008 | Франція направить в Афганістан додатковий батальйон
За матеріалами - Korespondent.net

Франція запропонувала послати додатковий контингент військ в Афганістан чисельністю 800-1000 солдатів, оголосив у ніч 3 квітня офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай.


Франція направить в Афганістан додатковий батальйон
Reuters
Франція направить в Афганістан
додатковий батальйонФранцузькі солдати, як втім і німецькі, будуть розміщатися в найспокійніших точках Афганістану, а гарячими точками прийдеться займатися США, Нідерландам, Данії й Канаді.


"Франція виділяє значні сили, які будуть спрямовані в східні райони країни, - сказав він. - Це дозволить звільнити частину американських військ для перенаправлення в південні провінції Афганістану".


"У такий спосіб будуть задоволені вимоги Канади про підкріплення в найнебезпечнішій, південній, частини країни", - додав Аппатурай.


У свою чергу Канада вирішила не виводити свої сили з Афганістану після заяви Франції про готовність направити туди додаткові війська.


Тепер очікується, що канадська військова присутність збережеться в Афганістані щонайменше до 2011 року.


Канада загрожувала вивести дві з половиною тисячі своїх військовослужбовців, якщо її союзники з НАТО не направлять в Афганістан додаткові сили для боротьби з талібами.


Як повідомлялося, наприкінці  січня Канада пред'явила НАТО ультиматум. Тоді прем'єр країни Стівен Харпер заявив, що Канада продовжить перебування своїх військ в Афганістані, тільки якщо інші країни НАТО направлять війська в найнебезпечніші  райони країни.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект