НОВИНИ

02.04.2008 | У Бухаресті сьогодні відкривається самміт НАТО
Джерело - УНІАН

Саміт НАТО обіцяє стати безпрецедентним форумом альянсу за кількістю країн, які беруть участь у ньому, важливості обговорюваних питань і заходів безпеки, вжитих його організаторами.


У ньому візьмуть участь глави держав та урядів усіх 26 країн-членів Альянсу, а також 23 країн, які підписали угоду "Партнерство заради миру". В цілому в Бухаресті очікується присутність близько 3 тис. найбільш впливових політиків, дипломатів та військових найвищого рівня.


До порядку денного зустрічі внесені такі питання, як прийом у НАТО нових членів (Албанія, Македонія і Хорватія), надання Грузії та Україні статусу кандидата на вступ до Альянсу, забезпечення енергетичної та інформаційної безпеки, реалізація планів США з розгортання в Європі елементів глобальної ПРО, ситуація в Афганістані.


3-4 квітня участь у саміті НАТО візьме Президент України Віктор Ющенко.


Заплановано, що 4 квітня на саміті НАТО глава держави візьме участь у засіданні комісії Україна-НАТО, на якому розглядатиметься заявка України на приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі.


Крім того, в рамках візиту відбудеться ряд зустрічей Президента України з лідерами європейських держав. Зокрема, В.Ющенко проведе зустрічі з прем`єр-міністром Королівства Нідерланди Яном Петером Балкененде та прем`єр-міністром Норвегії Йєнсом Столтенбергом.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект