НОВИНИ

01.04.2008 | Ющенко й Буш, побувши "віч-на-віч", розширили коло учасників переговорів
За матеріалами - Української правди, УНІАН

Під головуванням президентів України та Сполучених Штатів Америки Віктора Ющенка та Джорджа Буша відбуваються українсько-американські переговори у розширеному колі.


Перед цим Ющенко та Буш провели зустріч у форматі "віч-на-віч", повідомляє прес-служба президента.


У переговорах у роширеному складі з української сторони беруть участь: міністр закордонних справ Володимир Огризко, секретар РНБО Раїса Богатирьова, міністр оборони Юрій Єхануров, заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий, перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій, посол України в США Олег Шамшур.


У складі американської делегації – державний секретар США Кондоліза Райс, помічник президента, глава Адміністрації президента США Джошуа Болтен, помічник президента США з питань національної безпеки Стівен Хедлі та помічник Буша, заступник глави Адміністрації президента Джое Хегін, помічник держсекретаря США Деніел Фрід, помічник президента США, секретар Адміністрації Буша Рауль Йейнс та інші особи.


Сторони планують обговорити низку важливих стратегічних питань, а також низку актуальних тем, що стосуються двостороннього співробітництва України та США в тих галузях, які становлять інтерес для наших держав.


Крім того, у рамках ланчу у вівторок заплановані зустрічі Буша з головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком і лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.


Як повідоимла керівник інформаційного управління секретаріату президента України Лариса Мудрак, уже завершились також переговори Огризка та Райс.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект