НОВИНИ

28.03.2008 | Генсек НАТО закликав Росію уникати агресивних заяв
Джерело - Korespondent.net

Генсек НАТО Яaап Де Хооп Схеффер застеріг президента РФ Володимира Путіна від прояву порожньої риторики у відношенні Заходу під час щорічного самміту Північноатлантичного Альянсу.


Генсек НАТО закликав Росію уникати агресивних заяв
Reuters

Генсек НАТО спеціально підкреслив, що дуже сподівається на конструктивну позицію Росії на засіданні Ради Росія- НАТО під час самміту, що пройде з 2 по 4 квітня в Бухаресті, пише британська газета "Fіnancіal Tіmes".


В інтерв'ю  Схеффер сказав: "Давайте спробуємо уникнути агресивних заяв, начебто ми направимо ракети на країни A, B, і С. Це не тільки не робить наше завдання простішим, але й нагадує мені часи мого дитинства, коли існували Берлінська стіна й залізна завіса. Так що давайте утримаємося від риторики".


Генсек також заявив, що його не дивує те, з якою наполегливістю США домагаються переходу відносин НАТО з Україною й Грузією на новий рівень. Однак він визнав, що буде вкрай непросто переконати в необхідності цього кроку Німеччину й ряд інших країн.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект