НОВИНИ

19.03.2008 | У США знову намагаються реанімувати економіку
За матеріалами - Української правди

Федеральна резервна система США знизила ключову ставку федерального фінансування на 75 базисних пунктів до 2,25% річних з 3,00%.


Також ФРС знизила дисконтну ставку - на 75 пунктів до 2,50% річних з 3,25%, говориться в повідомленні ФРС, передає Reuters.


Більшість аналітиків очікувало зниження ключової ставки на 50 базисних пунктів до 2,50% річних.


Ставка федерального фінансування є індикатором вартості кредитів на міжбанківському ринку, у той час як дисконтна ставка визначає вартість прямих кредитів ФРС комерційним банкам.


Як говориться в повідомленні ФРС, рішення про зниження ставок прийнято в зв'язку "з подальшим поослабленням прогнозу для економічної активності".


"Зростання споживчих витрат уповільнилося, а стан ринку праці погіршився. Фінансові ринки продовжують відчувати значний тиск, а жорсткість умов кредитування і поглиблення спаду на ринку житла, швидше за все, продовжать стояти над економічним ростом протягом декількох наступних кварталів", - говориться в повідомленні.


Також ФРС відзначає, що інфляція залишається підвищеною, і деякі індикатори інфляційних очікувань виросли.


"Комітет очікує уповільнення інфляції в найближчі квартали, що відбиває очікування вирівнювання цін на енергоносії і сировину. У той же час, невизначеність із приводу інфляційного прогнозу виросла. Як і раніше вкрай важливо продовжувати пильно стежити за інфляцією", - відзначається в повідомленні.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект