НОВИНИ

12.03.2008 | Генсек НАТО хоче обговорити з Москвою приєднання України та Грузії до Альянсу
За матеріалами - УНІАН

Генеральний Cекретар НАТО Яаап де Хооп СХЕФФЕР заявив, що НАТО ще не прийняв остаточного рішення з приводу приєднання колишніх радянських республік, України та Грузії, до військового альянсу. 


Яап де ХООП СХЕФФЕР


Як повідомляє Reuters, відповідаючи на питання, коли НАТО планує запропонувати Україні та Грузії приєднатися до Плану дій щодо членства в Альянсі, Я.СХЕФФЕР заявив: «Ми саме обговорюємо це питання».


«Досить часто з`являються зауваження Москви з цього приводу. Ми серйозно ставимося до наших російських партнерів. Ми повинні залучити їх до обговорення» - заявив він в інтерв`ю популярній польській газеті Gazeta Wyborcza.


Я.СХЕФФЕР також очікує, що на квітневому самміті члени НАТО досягнуть загального рішення щодо планів США розмістити елементи системи протиракетної оборони в Центральній Європі.


Він заявив, що можливе розміщення 10 протиракетних установок у Польщі та радарного устаткування в Чехії може вплинути на безпеку Західної Європи.


«Я сподіваюся, це буде зазначено [в документах], що ми також перебуваємо під загрозою балістичних атак, і що американські установки є серйозним елементом, на які ця загроза може бути спрямована, і в цьому сенсі НАТО грає важливу роль», - заявив Я.СХЕФФЕР.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект