НОВИНИ

12.03.2008 | Київ і Брюссель працюватимуть над «додатковими заходами»
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Євросоюз задоволений виконанням Україною трирічного плану дій. Про це йшлося на засіданні трійки Україна-ЄС за участю українського прем’єра Юлії Тимошенко у вівторок у Брюсселі.


  

Після закінчення засідання було оголошено про досягнутий прогрес з кожної проблеми, згаданої у “плані дій”. І Україна, і ЄС задоволені його виконання, зауважив заступник генерального директора з питань зовнішніх справ Євпокомісії Хью Мінгареллі.


 


“Цей план дозволив нам допомогти нашим українським друзям  у питаннях становлення громадянського суспільства та незалежості ЗМІ”, - наголосив Мінгареллі.


 


За словами Юлії Тимошенко, сторони домовилися про створення протягом наступного року нового політичного документу, що регламентуватиме співпрацю Києва та Брюсселя. Він передбачатиме 23 додаткові заходи.


 


“Ці заходи заторкатимуть найбільш ключові напрямки співпраці між Україно та ЄС. Вони, зокрема, передбачають початок діалогу між ЄС та Україною щодо запровадження безвізового режиму”, - сказала український прем’єр.


 


Додаткові заходи передбачають також створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС і розробку української національної стратегії щодо транспортних мереж. Київ також зможе у майбутньому брати участь у тематичних програмах ЄС, у яких раніше були задіяні виключно держави-члени ЄС або ж кандидати на вступ до спільноти. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект