НОВИНИ

12.03.2008 | Тарасюк хоче пояснити Меркель різницю
Джерело - Українська правда

Депутат від "НУ-НС", голова парламентського комітету з питань євроінтеграції Борис Тарасюк вважає, що думка канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо передчасності вступу України до НАТО не поширюється на приєднання до ПДЧ.


"Потрібно, щоб хтось пояснив канцлеру ФРН різницю між Планом дій щодо набуття членства і членством як таким у НАТО", - заявив він в інтерв’ю офіційному сайту блоку "Наша Україна – Народна Самооборона".


"Ангела Меркель може не підтримувати вступ України до НАТО, поки не буде згоди більшості суспільства, але це не поширюється на приєднання до ПДЧ", - заявив Тарасюк.


Так він прокоментував висловлювання Меркель проти вступу України до НАТО під приводом того, що цей крок нібито суперечить думці більшості громадян України.


"Верховна Рада прийняла рішення, що до того часу, коли Україну будуть офіційно запрошувати стати членом НАТО, має відбутися всеукраїнський референдум з цього питання", - наголосив Тарасюк.


Тарасюк, який у колишньому уряді був міністром закордонних справ, висловив переконання, що "більшість громадян України, після широкої інформаційної кампанії з питання НАТО, підтримає вступ нашої країни до Північноатлантичного Aльянсу".| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект